Flowers Rivne - інтернет магазин квітів і подарунків в місті Рівне. Вам потрібно привітати своїх друзів і коханих зі святом або днем народження? Ви хочете піднести оригінальний і незабутній подарунок? Ми завжди раді Вам допомогти зробити когось трохи щасливішими, подарувавши квіти! Квіти можуть багато що сказати без слів. Романтичний букет стане визнанням у коханні, красива композиція може виразити повагу до колег, подякувати партнерам по бізнесу. Ми виготовимо оригінальний букет на будь-який випадок. Гарантуємо якість і свіжість квітів, своєчасну доставку, яскраві враження і море позитивних емоцій!

Новий проект стартував у 2010 році, об'єднує в собі досвід роботи, професійні навички та співробітництво з доставки квітів і подарунків в Рівненській області, а також несе з собою нововведення і технології, необхідні для закріплення лідерства в своїй ніші on-line торгівлі.
Нашими послугами користуються багато людей з усієї України та світу. Наш сервіс прагне відповідати вимогам сучасних клієнтів: On-line торгівля, зручна і доступна оплата товарів і послуг, своєчасна і професійна доставка товарів.

Переваги нашого сервісу:

- Цілодобова on-line підтримка клієнтів;

- Свіжість і якість квітів протягом року;

- Кращі ціни.

- Своєчасна доставка;

- Доставка в Рівному, Рівненській області та сусідніх областях (Волинська, Житомирська, Тернопільська, Хмельницька);

 

Будемо раді нашій з Вами співпраці !!!