УМОВИ ОПЛАТИ

1 Готівкою

Розрахунок з кур'єром під час отримання замовлення. Також готівковий розрахунок можливий при оформленні замовлення в квітковій крамниці Flowers Rivne за адресою м.Рівне, вул. Набережна 10.

2 На картку Монобанк

Опис: Переказ грошей на картку Приватбанку: № карти: 4035 2000 4237 0186, на ім'я: Горбатюк Анатолій Григорович. Підтвердіть факт оплати доступним для вас спосіб: за телефонами 096-303-55-08, 097-328-12-19, або на E - mail: flowers.rv.ua@gmail.com із зазначенням № замовлення і суми платежу.

3 Переказ коштів через WesternUnion, MoneyGram, PrivatMoney:

Опис: Одержувач: Горбатюк Анатолій Григорович (Gorbatyuk Anatoliy) Адреса: м Рівне, вул. Мельника 14 кв.25 Підтвердіть факт оплати доступним для вас спосіб: за телефонами 096-303-55-08, 097-328-12-19, або на E - mail: flowers.rv.ua@gmail.com із зазначенням № замовлення і суми платежу.

УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка квітів, букетів та квіткових композицій спільно з подарунками здійснюється по місту Рівне та Рівненській області. (Також доступна доставка в міста інших областей, що близько розташовані від м. Рівного. Вибір населеного пункту із вказанням ціни доставки здійснюється на фінальному етапі оформлення замовлення. При відсутності інформації про доставку в бажане місто або село - клієнт звертається до служби підтримки для прорахунку можливості і вартості доставки)

Доставка квітів та подарунків в місті Рівне та Рівненській області може бути виконана в день замовлення, або через кілька днів після його оплати. Через Інтернет - магазин www.flowers.rivne.ua замовлення надходять миттєво, після чого менеджери з Вами обов'язково зв'язуються для уточнення деталей і врахування всіх можливих побажань.

Доставка квітів по Рівному здійснюється щодня, в будь-який необхідний Вам час з 6.00 до 23.30.

Безкоштовна доставка подарунків здійснюється від суми замовлення в 500,00 грн. з 10:01 до 17:59. 

Ранні (7:00-10:00), пізні (18:00-21:00) і нічні (21:00-23:00) доставки є платними. Обрати послугу можна в розділі Додаткові опції => Додаткові опції доставки.

Термінова доставка виконується в найближчі 2-3 години, враховуючи час на підготовку подарунку та завантаження кур'єрів. В окремих випадках, в разі затримки - менеджер погоджує ситуацію із замовником. Перед виїздом кур'єра, також, менеджер узгоджує з отримувачем актуальність вказаної адреси та зручний час для отримання подарунку. Замовлення послуги можливе з 8:00 до 21:00. Обрати послугу можна в розділі Додаткові опції => Додаткові опції доставки.

Доставка без дзвінка: При замовленні цієї послуги ні менеджер, ні кур'єр попередньо не зв'язуються з отримувачем. Доставка відбувається сюрпризом в день і час, який вказаний клієнтом (замовником). Послуга є платною, обрати послугу можна в розділі Додаткові опції => Додаткові опції доставки.

Самовивіз: клієнт самостійно заїде за замовленими товарами, та забере їх в квітковій крамниці Flowers Rivne за адресою м.Рівне, вул. Набережна 10. у дату та час які вказані в замовленні.

Ми будемо раді виконати Ваші замовлення!